fbpx

Co:Spot

Naszą misją jest stworzenie miejsca, dzięki któremu nasza społeczność może inwestować w rozwój osobisty oraz  swojej firmy.

Kim jesteśmy?

Niezwykły design, pyszna kawa, ciekawe wydarzenia i przyjazna atmosfera, a to wszystko w jednym miejscu, którym jest CoSpot. To nie tylko inspirująca przestrzeń, ale także wyjątkowi ludzie wśród których możesz czuć się swobodnie i bezpiecznie. CoSpot umożliwia nawiązanie cennych kontaktów biznesowych, a także trwałych przyjaźni, które pozwalają na rozwój siebie i swojej działalności.

Coworking z all inclusive to coś więcej niż biurko

Dostęp do społeczności Co:Spot – networking

Dostęp 24/7 dla Członków

Świetna, świeżo parzona kawa, woda

Media: prąd, ogrzewanie, podatki miejskie oraz szybki Internet

Energiczny i pozytywny community manager, Twój concierge ds. Co:Spot

Dostęp do sal konferencyjnych, przestrzeni cichej pracy, spotkań B2B

Drukarka i pakiet wydruków

Wyposażenie: wygodne drewniane biurka i ergonomiczne krzesła

Udział w wydarzeniach, szkoleniach, meetingach, możliwość organizowania własnych eventów

Ty skupiasz się na rozwoju swojej firmy, a my zajmujemy się obsługą i serwisowaniem Twojego biura. Dzięki naszemu zespołowi Co:Spot i starannie dobranym członkom społeczności pomagamy budować i wzmacniać relacje biznesowe.

Wnętrze CoSpot – Zachodnia 70

CoSpot – Zachodnia 70 – biuro

Biura coworkingowe Łódź – rozwijają swoją firmę

Szukasz miejsca, w którym Ty i Twój zespół będziecie mogli wygodnie pracować? Chcesz dołączyć do sprawnie działającej społeczności i nawiązać nowe kontakty? Wybierz Co:Spot, u nas znajdziesz lokale do wynajęcia o wysokim standardzie. Przygotowaliśmy specjalnie zaaranżowaną coworking space z myślą o nowoczesnych i dynamicznych firmach, które chcą budować aktywne sieci kontaktów biznesowych. Nawiązuj kontakty z innymi najemcami i osobami, które wybierają biuro serwisowane, jako miejsce swojej pracy. W Co:Spot regularnie gościmy freelancerów i osoby, które skutecznie realizują własne marzenia biznesowe. Dołącz do grona ludzi sukcesu – wybierz lokal biurowy dla siebie i swojej firmy. Działaj aktywie w naszej przestrzeni coworkingowej.

Elastyczna przestrzeń – lokale biurowe dla Ciebie

Korzystasz z naszej przestrzeni i okazjonalnie potrzebujesz nieco więcej miejsca? Oferujemy nowoczesne i kompleksowo wyposażone biura na godziny. To strzał w dziesiątkę, jeśli potrzebujesz przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną, negocjacje z partnerem biznesowym lub rozmowy oceniające z pracownikami w komfortowych warunkach. Pamiętaj, że dzięki Co:Spot przestrzeń Twojego biura staje niezwykle elastyczna – możesz ją powiększyć zawsze, gdy tego potrzebujesz!

Piszą o nas


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/serweraia01/ftp/htdocs/cospot2020/wp-content/themes/cospot/partials/main/media.php on line 22

Poproś o konsultację

W ciągu 48 godzin skontaktuje się z Tobą nasz ekspert