Dedykowane biurko

« wróć

Biurko dedykowane jest przeznaczone dla osób potrzebujących własnego miejsca do pracy z możliwością przechowywania swoich rzeczy. Nie musisz martwić się o to, że pakując się do pracy czegoś zapomnisz-wszystko możesz zostawić w swoim dedykowanym biurku, do którego wracasz kiedy tylko potrzebujesz.

Oferta obejmuje również korzystanie ze wspólnej coworkingowej przestrzeni, gdzie napijesz się pysznej kawy i nawiążesz kontakty z inspirującymi osobami.

All inclusive w biurze, czyli:

● Możliwość pracy w stałym miejscu, przy wybranym przez siebie biurku

● Miejsce na swoje osobiste rzeczy

● Wygodne wyposażenie-biurko, fotel, zamykana szafka

● Dostęp 24/7 do lokalizacji

● Dostęp do społeczności Co:Spot - udział w wydarzeniach, szkoleniach, meetingach, możliwość organizowania własnych eventów

● Media: prąd, ogrzewanie, podatki miejskie oraz szybki Internet

● Energiczny i pozytywny community manager, Twój concierge ds. Co:Spot

● Dostęp do sal konferencyjnych, przestrzeni cichej pracy, spotkań B2B

● Drukarka i pakiet wydruków

● Świetna, świeżo parzona kawa, woda

Umów się na wizytę

Wynajem biura w Łodzi - jak znaleźć idealne biuro i zaoszczędzić?

Znalezienie idealnego biura w Łodzi to problem, z którym boryka się wiele firm. Od lokalizacji, poprzez wyposażenie, urządzenie, przestrzeń oraz - przede wszystkim - cenę - ilość czynników jakie musi wziąć pod uwagę pracodawca szukając biura w Łodzi może przyprawić o zawrót głowy.

Jakie dokładnie czynniki musimy wziąć pod uwagę, aby znaleźć najlepsze i najkorzystniejsze dla naszego portfela rozwiązanie? Czy warto wybrać tańsze, nieumeblowane biuro do samodzielnej aranżacji, czy gotowy produkt biurowy, z elastycznym systemem abonamentowym? I czy "tanie" biuro jest rzeczywiście "tanie"

Podpowiadamy poniżej, prezentując wszystkie koszty wynajmu biura w Łodzi w zależności od modelu!