Biuro prywatne

« wróć


Biuro prywatne to oferta skierowana do przedsiębiorców, którzy szukają miejsca dla siebie oraz swojego zespołu. Możesz rozwijać siebie i swoich pracowników w inspirującym otoczeniu oraz nawiązywać wartościowe kontakty z resztą członków CoSpotowej społeczności.

Ty i Twój zespół możecie czuć się w pełni swobodnie, dzięki wyposażonej specjalnie dla Was przestrzeni, w której bez obaw o bezpieczeństwo, możecie pozostawić swoje firmowe i osobiste rzeczy. Dodatkowo umożliwiamy Wam nieograniczony dostęp do kuchni, gdzie naładujecie swoją energię pyszną kawą oraz do ciekawych wydarzeń organizowanych z myślą o członkach naszej społeczności.

All inclusive w biurze, czyli:

● Możliwość pracy w zespole w wybranym i wydzielonym miejscu

● Miejsce na osobiste i firmowe rzeczy

● Wygodne wyposażenie-biurka, fotele, zamykane szafki

● Dostęp 24/7 do lokalizacji

● Dostęp do społeczności Co:Spot - udział w wydarzeniach, szkoleniach, meetingach, możliwość organizowania własnych eventów

● Media: prąd, ogrzewanie, podatki miejskie oraz szybki Internet

● Energiczny i pozytywny community manager, Twój concierge ds. Co:Spot

● Dostęp do sal konferencyjnych, przestrzeni cichej pracy, spotkań B2B

● Drukarka i pakiet wydruków

● Świetna, świeżo parzona kawa, woda

Umów się na wizytę

Czym jest start up i jak go rozwinąć? Rozmowa z managerem Bluerank'a, Zbigniewem Nowickim.

Rozmowa z managerem jednego z najbardziej rozpoznawalnych łódzkich start upów czyli rozmowa ze Zbigniewem Nowickim managerem Bluerank’a. Czym jest start up i jak go  rozwinąć? Co jest kluczem do uzyskania sukcesu? O tym wszystkim opowie Wam Zbyszek,  zapytamy go również o to, co powiedziałby sobie dwa lata temu oraz kim według niego powinien być mentor. Dodatkowo dowiecie się jakie lektury warto przeczytać, by wzmocnić  swoje kompetencje managerskie.