Biuro prywatne

« wróć


Biuro prywatne to oferta skierowana do przedsiębiorców, którzy szukają miejsca dla siebie oraz swojego zespołu. Możesz rozwijać siebie i swoich pracowników w inspirującym otoczeniu oraz nawiązywać wartościowe kontakty z resztą członków CoSpotowej społeczności.

Ty i Twój zespół możecie czuć się w pełni swobodnie, dzięki wyposażonej specjalnie dla Was przestrzeni, w której bez obaw o bezpieczeństwo, możecie pozostawić swoje firmowe i osobiste rzeczy. Dodatkowo umożliwiamy Wam nieograniczony dostęp do kuchni, gdzie naładujecie swoją energię pyszną kawą oraz do ciekawych wydarzeń organizowanych z myślą o członkach naszej społeczności.

All inclusive w biurze, czyli:

● Możliwość pracy w zespole w wybranym i wydzielonym miejscu

● Miejsce na osobiste i firmowe rzeczy

● Wygodne wyposażenie-biurka, fotele, zamykane szafki

● Dostęp 24/7 do lokalizacji

● Dostęp do społeczności Co:Spot - udział w wydarzeniach, szkoleniach, meetingach, możliwość organizowania własnych eventów

● Media: prąd, ogrzewanie, podatki miejskie oraz szybki Internet

● Energiczny i pozytywny community manager, Twój concierge ds. Co:Spot

● Dostęp do sal konferencyjnych, przestrzeni cichej pracy, spotkań B2B

● Drukarka i pakiet wydruków

● Świetna, świeżo parzona kawa, woda

Umów się na wizytę

Rozmowa z twórcą kanału ,,Jazdy próbne", Łukaszem Zaczyńskim

Gościem kolejnego odcinka Biznes po Ludzku/ Łódzku jest Łukasz  Zaczyński-współwłaściciel firmy Ellipsis oraz youtuber prowadzący kanał ,,Jazdy próbne”, w  którym od kilku lat testuje dla Nas samochody. W jaki sposób Łukasz rozwinął swój kanał do  71 tysięcy subskrypcji? Czy trudno było mu przekonać do współpracy koncerny  samochodowe?  Porozmawiamy także o tym ile pracy wymaga prowadzenie kanału oraz  zapytamy Łukasza o to czy Youtube to biznes.