fbpx

Coworking

Jeżeli jesteś nastawiony/a na nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych i szukasz miejsca, w którym możesz swobodnie pracować kiedy tylko chcesz, to ta oferta jest idealna właśnie dla Ciebie.

Takie rozwiązanie pozwala na pracę w taki sposób,  jaki lubisz najbardziej – przy biurku lub na kanapie, z pyszną kawą i wśród inspirujących ludzi. Dzięki pracy w naszej lokalizacji możesz się rozwijać i budować sieć swoich biznesowych kontaktów oraz czerpać inspiracje i budować swoją kreatywność.

W ofercie grupowej proponujemy strefę coworkingową skupiającą kilka osób w jednym miejscu. W tym wariancie można poznać wiele ciekawych osób oraz zaczerpnąć inspiracji do swojej pracy. Część coworkingowa sprzyja pracy twórczej oraz tzw. „burzy mózgów”. Mamy też alternatywę dla osób potrzebujących chwili ciszy – wytłumione budki telefoniczne, w których możesz pracować w skupieniu.

All inclusive w biurze:

  • Możliwość pracy w dowolnym miejscu, we wspólnej przestrzeni
  • Dostęp 24/7 do lokalizacji
  • Dostęp do społeczności Co:Spot – udział w wydarzeniach, szkoleniach, meetingach oraz możliwość organizowania własnych eventów
  • Media: prąd, ogrzewanie, podatki miejskie oraz szybki Internet
  • Energiczny i pozytywny community manager, Twój concierge ds. Co:Spot
  • Dostęp do sal konferencyjnych i aplikacji CoSpotowej, przestrzeni cichej pracy, spotkań B2B
  • Drukarka i pakiet wydruków
  • Świetna, świeżo parzona kawa, codziennie woda ze świeżymi owocami, najwyższej jakości herbaty
  • Słodkie, słone i owocowe przekąski

Lokalizacje:

Co nas wyróżnia

Cała biurowa infrastruktura

Udostępniamy wszelkie przestrzenie potrzebne do pracy: sale konferencyjne, przestrzenie biurowe, pokoje odpoczynku, dodatkowo oferujemy wszystkie media, m.in.: super szybki Internet oraz drukarki.

Oszczędność

Gwarantujemy znaczącą oszczędność w prowadzeniu całej firmy lub oddziału, przy optymalnie dobranym abonamencie dla każdej osoby lub przedsiębiorstwa.

Efektywność i personalizacja pracy

Co:Spot oferuje dużo szersze możliwości pracy i rozwoju niż Home Office, dajemy przestrzeń do cichej i spokojnej pracy w skupieniu oraz pomagamy nawiązać inspirujące znajomości biznesowe.

Elastyczność w rozwoju firmy

Korzystając z naszych biur możesz rozwijać swoja firmę w naturalnym tempie, ponieważ w każdej chwili możesz zmienić powierzchnie, w której pracujesz na większą i dostosować ją do ilości pracowników.

Dla wszystkich Cospotowiczów oferujemy całodobowy dostęp do przestrzeni biura. Zapewniamy też możliwość korzystania z kuchni wyposażonej w mikrofalówki, dużą lodówkę, zmywarkę, profesjonalny ekspres do kawy, herbatę oraz wszelki niezbędne naczynia. Do dyspozycji CoSpotowiczów są też przekąski, takie jak ciasteczka, świeże owoce i warzywa. Cały budynek wyposażony jest w bezprzewodową sieć internetową. Na każdej CoSpotowej kondygnacji członkowie mają dostęp do drukarek. Istnieje możliwość zamawiania przesyłek na adres biura, które później można odebrać w recepcji.

Do każdego miejsca coworkingowego w cenie

Lokalizacja w centrum miasta, 600 m od Centrum Handlowego Manufaktura, świetne połączenie komunikacją miejską (przystanki znajdują się tuż przy budynku)

Najlepsza kawa oraz czekolada z zimną pianką dla wszystkich naszych gości w nieograniczonych ilościach

Inspirująca przestrzeń przeznaczona do integracji oraz poznawania się i wymiany doświadczeń

Parking miejski liczący około 40 miejsc przy samym budynku, 100 dodatkowych miejsc parkingowych dla członków w trakcie weekendowych rezerwacji

Posiadamy przestrzeń eventową, szkoleniową oraz warsztatową wyposażoną w niezbędny sprzęt

Wynajmując u nas przestrzeń masz możliwość zgłoszenia się do community managera, który zadba o komfort Twojej pracy i pomoże rozwiązać zaistniałe problemy.

Zapewniamy możliwość drukowania oraz korzystania z multimediów

Istnieje możliwość najmu studia nagraniowego

Porównaj różnice pomiędzy ofertą

Coworking

Biurko dedykowane

Biuro prywatne

Idealnie dopasowany dla freelancer, startup, praca zdalnafreelancer, małe firmyśrednie i duże firmy, korporacje
Inwestycja zapytaj naszapytaj naszapytaj nas
Parking - miejsca
Dostęp 24/7
Internet
Pakiet wydruków
Udział w eventach
Media
Dostęp do sal konferencyjnych
Community Manager
Serwis sprzątający
Pyszna kawa i herbata bez limitu
Indywidualna klimatyzacja
Własne biurko
Miejsce na osobiste rzeczy
Rejestracja adresu
Własne biuro

Case studies

Coworking-nowym produktem na świecie

W artykule przedstawiamy definicje coworkingu oraz wszystkie zalety, z których można skorzystać będąc członkiem takiej społeczności.

Dlaczego freelancerzy wybierają coworking?

Coworkingi to miejsca, które powstają z myślą o freelancerach. Szczególnie jeżeli mówimy o open space, czyli przestrzeni, w której pracuje jednocześnie kilka osób. Dzięki temu mogą dzielić się pomysłami, inspirować się nawzajem i pomagać sobie.

Coworking z perspektywy osoby rozpoczynającej pracę w świecie biznesu

Coworking staje się coraz powszechniejszą formą pracy wśród osób prowadzących własną działalność. Odpowiada na wiele potrzeb, których zwykłe biuro lub mieszkanie może nie zaspokoić.