fbpx

Biuro prywatne

Biuro prywatne to oferta skierowana do przedsiębiorców, którzy szukają miejsca dla siebie oraz swojego zespołu. Każda firma, żeby się rozwijać, potrzebuje do tego odpowiedniego miejsca. Jeżeli zależy Ci na pracy w skupieniu i ciszy, potrzebujesz spokoju – CoSpot proponuje dogodne rozwiązania. Możesz rozwijać siebie i swoich pracowników w inspirującym otoczeniu oraz nawiązywać wartościowe kontakty z resztą członków CoSpotowej społeczności.

Ty i Twój zespół możecie czuć się w pełni swobodnie dzięki przestrzeni, która jest wyposażona w niezbędne środki do pracy. Możesz być pewny o bezpieczeństwo swoje i pracowników,  pozostawić swoje firmowe i osobiste rzeczy. Dodatkowo umożliwiamy nieograniczony dostęp do kuchni, gdzie naładujecie swoją energię pyszną kawą. Organizujemy również ciekawe wydarzenia i warsztaty z myślą o członkach naszej społeczności i doskonaleniu ich wiedzy i kwalifikacji.

Oferujemy:

 • Możliwość pracy w zespole w  wydzielonym i zamykanym miejscu
 • Miejsce na osobiste i firmowe rzeczy
 • Wygodne wyposażenie: biurka, fotele, zamykane szafki
 • Dostęp 24/7 do lokalizacji
 • Dostęp do społeczności Co:Spot – udział w wydarzeniach, szkoleniach, meetingach, możliwość organizowania własnych eventów
 • Media: prąd, ogrzewanie, podatki miejskie oraz szybki Internet
 • Energiczny i pozytywny community manager, Twój concierge ds. Co:Spot
 • Dostęp do sal konferencyjnych, przestrzeni cichej pracy, spotkań B2B, wideo i telekonferencji
 • Drukarkę i pakiet wydruków
 • Świetną, świeżo parzoną kawę, różnego rodzaju herbaty oraz wodę ze świeżymi owocami
 • Słodkie, słone i zdrowe przekąski
 • Dostęp do aplikacji umożliwiającej rezerwację sal konferencyjnych
 • Cotygodniowy newsletter dla członków społeczności, informujący o wydarzeniach na najbliższy czas
 • Czwartkowe, wspólne śniadania integrujące członków naszej społeczności

Lokalizacje:

Co nas wyróżnia

Elastyczność w rozwoju firmy

Korzystając z naszych biur możesz rozwijać swoja firmę w naturalnym tempie, ponieważ w każdej chwili możesz zmienić powierzchnie, w której pracujesz na większą i dostosować ją do ilości pracowników.

Pełna logistyka biura

Oprócz przestrzeni biurowych posiadamy również w pełni wyposażone salki konferencyjne, obsługę recepcji oraz pyszną kawę bez limitu, dzięki czemu możesz skupić się na swojej pracy.

Społeczność, która motywuje

W naszej przestrzeni odbywają się wydarzenia, dzięki którym można nawiązać ciekawe i pożyteczne interakcje. Coworking sprzyja tworzeniu społeczności, która wzajemnie się motywuje i inspiruje, pobudzając kreatywność, a to wszystko sprawia, że chętniej przychodzimy do pracy.

Wspaniała przestrzeń biurowa

Przestrzeń oferowana przez Co:Spot gwarantuje nie tylko atmosferę sprzyjającą kreatywności, ale również pomagającą się skoncentrować, zrelaksować i tworzyć nowe rzeczy. Dodatkowo udostępniamy przestrzenie, w których możesz przyjmować swoich gości i organizować spotkania.

Wszystkim CoSpotowiczom gwarantujemy całodobowy dostęp do biura. Każdy członek społeczności dostaje imienną kartę dostępową, dzięki czemu wejdzie do biura również w godzinach nocnych. Dodatkowo w części kuchennej oferujemy dostęp do niezbędnych sprzętów takich jak lodówka, kuchenki mikrofalowe, zmywarka, profesjonalny ekspres do kawy. kolejną korzyścią jest nielimitowany dostęp do pysznej kawy, najwyższej jakości liściastych herbat, słodkich, słonych i owocowych przekąsek. Każdy CoSpotowicz może cieszyć się szybkim, bezprzewodowym Internetem oraz dostępem do drukarki i sprzętu multimedialnego. Dzięki możliwości zarejestrowania firmy na nasz adres, możemy odbierać Twoja pocztę i przechować ją. Ponadto zapewniamy dostęp do salek konferencyjnych z możliwością rezerwacji miejsca przez CoSpotową aplikację. Salki są wyposażone w niezbędny sprzęt: flipcharty, telewizory z kablem HDMI oraz bezprzewodowa sieć internetową.

Do każdego biura prywatnego w cenie

Lokalizacja w centrum miasta, 600 m od Centrum Handlowego Manufaktura, świetne połączenie komunikacją miejską (przystanki znajdują się tuż przy budynku).

Najlepsza kawa oraz czekolada z zimną pianką dla wszystkich naszych gości w nieograniczonych ilościach.

Inspirująca przestrzeń przeznaczona do integracji oraz poznawania się i wymiany doświadczeń.

Parking miejski liczący około 40 miejsc przy samym budynku, 100 dodatkowych miejsc parkingowych dla członków w trakcie weekendowych rezerwacji.

Posiadamy przestrzeń eventową, szkoleniową oraz warsztatową wyposażoną w niezbędny sprzęt.

Wynajmując u nas przestrzeń masz możliwość zgłoszenia się do community managera, który zadba o komfort Twojej pracy i pomoże Ci poznać przestrzeń lub rozwiązać zaistniałe problemy.

Zapewniamy możliwość drukowania oraz korzystania z multimediów.

Istnieje możliwość najmu studia nagraniowego.

Porównaj różnice pomiędzy ofertą

Coworking

Biurko dedykowane

Biuro prywatne

Idealnie dopasowany dla freelancer, startup, praca zdalnafreelancer, małe firmyśrednie i duże firmy, korporacje
Inwestycja zapytaj naszapytaj naszapytaj nas
Parking - miejsca
Dostęp 24/7
Internet
Pakiet wydruków
Udział w eventach
Media
Dostęp do sal konferencyjnych
Community Manager
Serwis sprzątający
Pyszna kawa i herbata bez limitu
Indywidualna klimatyzacja
Własne biurko
Miejsce na osobiste rzeczy
Rejestracja adresu
Własne biuro